Aktualności

Lata

News IMG

9 listopada 2019

Kancelaria uczestnikiem Międzynarodowej Konferencji – Dream Big

W dniach 6-9 listopada 2019 r. w Warszawie odbyła się międzynarodowa konferencja – BNI Global Convention, dotycząca rozwoju biznesu w oparciu o rekomendacje, dedykowana przedsiębiorcom należącym do BNI. W konferencji wzięło udział 2500 przedsiębiorców reprezentujących sektor MŚP z ponad 70 krajów.

Dwa dni konferencji wypełnione były spotkaniami, warsztatami z liderami BNI i ekspertami od rozwijania biznesu: Ivanem Misnerem, Grahamem Weihmilerem, Rafałem Brzoską, Ryszardem Chmurą, Robertem Skrobem, Philem Bergiem czy Henrym McGovernem. Konferencję prowadził dziennikarz i prezenter telewizyjny Piotr Kraśko.

BNI Global Convention to największe wydarzenie biznesowe dla Członków BNI na świecie, gromadzące co roku kilka tysięcy uczestników z kilkudziesięciu krajów – właścicieli firm, liderów biznesu i ekspertów. Stanowi wyjątkową platformę dyskusji i wymiany wiedzy biznesowej. Tegoroczne wydarzenie, pod hasłem Dream Big, odbyło się po raz pierwszy w historii w Europie, a jego gospodarzem była Polska.