Aktualności

Lata

News IMG

19 września 2023

Konferencja Zawód Deweloper 2023

Deweloperzy od dawna podkreślają, że mimo ciągłych zmian na rynku, warto działać w dynamicznym otoczeniu, a istotny wpływ na osiąganie lepszych wyników ma nawiązywanie pozytywnych relacji i wzajemne wsparcie pomiędzy deweloperami a także specjalistami z różnych dziedzin.

W dniu 14 września 2023 roku odbyła się całodniowa Konferencja Zawód Deweloper, która miała miejsce w warszawskim hotelu Airport Hotel Okęcie, w której udział wzięła nasza Kancelaria reprezentowana przez mec. Konrada Chmurę.

Konferencja Zawód Deweloper organizowana jest każdego roku przez markę edukacyjną Dewelopuj. Wśród prelegentów wystąpienie wygłosił sam współzałożyciel marki- Paweł Górski, który opowiedział jak z 500 metrów kwadratowych udało mu się rozszerzyć budowę do 10 000 metrów kwadratowych.

Każde z wygłoszonych przemówień było bardzo interesujące, jednak na szczególne wyróżnienie w naszej ocenie zasługują wykład Katarzyny Kuniewicz (trendy w branży nieruchomości) oraz Agnieszki Rogozińskiej w duecie z Łukaszem Wiejakiem (blok z zakresu finansowania).

Konferencja była szczególną okazją do spotkania się i zacieśnienia relacji z partnerami biznesowymi.

Słuchanie praktyków jest ważne, ponieważ to właśnie praktyka ma największy wpływ na osiągane sukcesy.

Zdjęcie z grafiki pochodzi ze strony Dewelopuj.pl