Aktualności

Lata

News IMG

24 października 2018

Nowe biuro Kancelarii

W dniu 24 października 2018 r. Kancelaria reprezentowana przez mec. Konrada Chmurę podpisała umowę z PHZ Vipol Sp. z o.o. w przedmiocie najmu powierzchni biurowych Vipol Plaza III przy ul. Młynarskiej 42.

Vipol Plaza III to budynek biurowy oferujący na 7 kondygnacjach naziemnych około 5 200 m2 atrakcyjnej powierzchni biurowej do wynajęcia oraz zapewniający do dyspozycji swoich najemców 55 podziemnych miejsc parkingowych. Budynek wyposażony jest w następujące udogodnienia: klimatyzację, podwieszane sufity, system ochrony przeciwpożarowej z aktywnym podsystemem gaśniczym i bezpośrednim połączeniem alarmowym z centralą PSP, szerokopasmowy dostęp do Internetu oraz centralę telefoniczną. 

Ponadto budynek posiada własną rozdzielnię energetyczną i całodobową ochronę. Powierzchnia biurowa typu open-space pozwala na swobodną i funkcjonalną aranżację biur. Ponadto na terenie budynku znajdują się: restauracja, salonik prasowy, nowoczesna sala konferencyjna wyposażona w wysokiej jakości system audio-wizualny i prezentacyjny do dyspozycji, a nawet myjnia samochodowa.

Nowa powierzchnia biurowa zostanie zaaranżowana i docelowo stanowić będzie siedzibę dla spółki Chmura i Partnerzy Radcowie Prawni Sp. p.