Aktualności

Lata

News IMG

10 listopada 2019

VII Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransLogistica

W dniach 5-7 listopada 2019 r. w EXPO XXI w Warszawie mec. Konrad Chmura wziął udział w VII Międzynarodowych Targach Transportu i Logistyki TransLogistica.

Targi TransLogistica Poland to jedno z największych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzeń biznesowych dla firm poszukujących i korzystających z usług transportowych, spedycyjnych, logistycznych (producentów, dystrybutorów, przedsiębiorstw handlowych), a także osób zawodowo związanych z branżą TSL. 

Według szacunków organizatora w zeszłorocznej edycji targów udział wzięło 242 wystawców i ponad 7000 profesjonalistów z 58 państw. W związku z rozwojem targów, tegoroczna edycja odbyła się w dwóch halach. 

Podczas spotkania swoje rozwiązania zaprezentowały firmy działające w oparciu o zagadnienie transportu intermodalnego, firmy transportowe, spedycyjne, logistyczne, armatorzy, porty i terminale, operatorzy giełd ładunków, emitenci kart paliwowych, producenci systemów IT, telematycznych, monitorowania i rozliczania czasu pracy kierowców, systemów poboru opłat drogowych, myjni samochodowych, a także firmy oferujące usługi z zakresu obsługi celnej, doradztwa podatkowego, zwrotu VAT, ubezpieczeń i finansów.